Başka Diyarlar (Part 1)

Bugün uzun zamandır oynadığım lol adlı oyuna girdim. Girdiğimde karşımda uzun zamandur dereceli yani sıralı tek çift maç atmıyosunuz 8 gün daha devam ederseniz liginizi düşüreceğiz şeklinde bir bildirim aldım. Bende eğlencesine oyuna girmeye karar verdim ve oyuna girdim. ilk oyunumda bana mid gelmişti fakat o an canım mid oynamak istemiyordu bende adc veya jungle oyuncularından lanelerini salmalarını rica ettim. Nişancı olan bana rolünü devredebileceğini söyledi ve bende kabul ettim.

 

Başka bir oyunda da farklı bir lane istedim fakat kimse cevap bile vermedi bende orman olarak oyunuma devam ettim ve sevdiğim ve biraz iyi oynadığım heroyu aldım. Ardından oyuna girdim oyun çok sakin başladı ve öyle devam etti. Derken orta koridorumuz öldü ve sinyal atmaya başladı. Ben umursamadım ve oyunuma devam ettim. Ardından bir daha baskın yedi ve yine öldü ve beni suçlamaya başladı hakeretler etti oyunculuğuma laf etti ve benim moralimi bozdu. bende onun olduğu koridoru boşverip başka koridorlara gitmeye karar verdim. Solo koridoruna çıkmak için ormanı ona göre kesmeye başladım. 1 2 derken ormanı kesmeyi bitirdim ve solo ya doğru yola koyuldum solo laneye baskın gittiğimde başarısız olduk. Ama kimse de ölmedi. Ve oyun kaldığı yerden devam etti ben yine denedim yine aynı şeyler oldu. Bende farm kasıp oyuna ilerde bir katkı sağlamam gerektiğini düşündüm. ve başladım orman kesmeye kestim kestim kestim. ama koridorlardaki arkadaşlar rahat durmuyordu hem küfür ediyorlarlardı hem de ölmeye devam ediyolardı.

Bi karar vermem gerekiyordu ya orman kesmeye devam edecektim ya da baskın atıp takım arkadaşlarıma yardım edicektim. Bunlardan başka seçeneğim yoktu çünkü hem baskın hemde orman dönmek bu oyun için uygun değildi ve baskın atmadan oyun sürdürmek baya zorlu bir süreç oluyor biliyorsunuz. Herneyse bende orman kesmeye devam ettim ama takımım hiçbir şekilde akıllanmıyordu. hala ölmeye devam ediyodu ve teslim olmak istiyorlardı bende teslim olmak istiyorsanız olalım sonuçta bu bir oyun kimse birbirine katlanmak zorunda değil falan yazdım ve oyunu iyice saldım. bi ara maç döner gibi oldu ama olmadı.